420366-2026 - Wettbewerb
Polen – Mobile, modulare Containergebäude – Zakup, dostawa, ustawienie, montaż oraz podłączenie kontenerów mieszkalnych (bez wyposażenia kwaterunkowego) wraz z ich przygotowaniem do użytkowania budowy w ramach realizacji zadań inwestycyjnych (zad. 24247, 24244)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa, ustawienie, montaż oraz podłączenie kontenerów mieszkalnych (bez wyposażenia kwaterunkowego) wraz z ich przygotowaniem do użytkowania budowy w ramach realizacji zadań inwestycyjnych (zad. 24247, 24244)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, posadowienie, montaż oraz podłączenie kontenerów mieszkalnych (bez wyposażenia kwaterunkowego) wraz z ich przygotowaniem do użytkowania w ramach realizacji: Część 1 - zadanie nr 24247 pn. ,,Budowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą’’ w miejscowości Karliki Część 2 – zadanie nr 24244 pn. ,,Budowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą’’ w miejscowości Trzebień, Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji dla wszystkich część zamówienia. Szczegółowe zasady skorzystania z prawa opcji opisano we wzorze umowy stanowiący załącznik do SWZ. Szczegóły dotyczące zamówienia znajdują się w OPZ stanowiącym załącznik do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 24247 pn. ,,Budowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą’’ w miejscowości Karliki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, ustawienie, montaż oraz podłączenie kontenerów mieszkalnych (bez wyposażenia kwaterunkowego) wraz z ich przygotowaniem do użytkowania budowy w ramach zad. nr 24247 pn. ,,Budowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą’’ w miejscowości Karliki
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji na zasadach określonych w art. 441 ust 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zamawiający przewiduje rozszerzenie zamówienia podstawowego o dostawy, tożsame z zamówieniem podstawowym. Szczegółowy wykaz produktów objętych prawem opcji podano w opisie przedmiotu zamówienia oraz w formularzu cenowym, stanowiących załączniki do SWZ. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest wola Zamawiającego. 3. Szczegółowe zasady skorzystania z prawa opcji opisano w § 1 wzoru umowy stanowiący załącznik do SWZ. 4. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu
LosLOT-0002
Titelzadanie nr 24244 pn. Budowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Trzebień
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, ustawienie, montaż oraz podłączenie kontenerów mieszkalnych (bez wyposażenia kwaterunkowego) wraz z ich przygotowaniem do użytkowania budowy w ramach zadania nr 24244 pn. Budowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Trzebień