2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een facilitaire dienstverlener voor het Tech Lane Parkgebouw te Gent
Beschreibung: Tech Lane Parkgebouw NV wenst een dienstverlener aan te stellen voor het uitvoeren van facilitaire diensten in het Tech Lane Parkgebouw te Gent. De opdracht omvat een perceel schoonmaakdiensten en een perceel receptie - en administratieve diensten.
Interne Kennung: TechLaneParkgebouw-002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75112000 Verwaltungsdienstleistungen für Unternehmenstätigkeit, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakdiensten
Beschreibung: Tech Lane Parkgebouw NV wenst een dienstverlener aan te stellen voor schoonmaakdiensten in het Tech Lane Parkgebouw te Gent.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Receptie - en administratieve diensten
Beschreibung: Tech Lane Parkgebouw NV wenst een dienstverlener aan te stellen voor het uitvoeren van receptie - en administratiediensten in het Tech Lane Parkgebouw te Gent.
Interne Kennung: 2