2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 1) Zadanie Nr 1: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , ścieżek rowerowych dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 867,450 km w jednym sezonie na terenie: miasta Puławy, m. Góra Puławska. 2) Zadanie Nr 2: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 296,000 km w jednym sezonie na terenie: m. Parchatka, m. Bochotnica, m. Końskowola, m. Bronowice 3) Zadanie Nr 3: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 318,575 km w jednym sezonie na terenie: m. Nałęczów, Piotrowice – Skrzyżowanie z DW 830, DW 826 4) Zadanie Nr 4: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 337,050 km w jednym sezonie na terenie na terenie miasta Dęblin, m. Stężyca, m. Ryki, m. Moszczanka 5) Zadanie Nr 5: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 408,550 km w jednym sezonie na terenie.: m. Markuszów, m. Zagrody, m. Garbów, m. Bogucin. 6) Zadanie Nr 6: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 273,975 km w jednym sezonie na terenie.: m. Modliborzyce, m. Janów Lubelski, m. Łążek Ordynacki. 7) Zadanie Nr 7: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , ścieżek rowerowych dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 241,025 km w jednym sezonie na terenie: m. Annopol (824), m. Świeciechów (824).
Interne Kennung: R6.ST.371.28.2026.sj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029-zwalczanie śliskości i odśnieżaniu chodników , ścieżek rowerowych dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 867,450 km w jednym sezonie na terenie: miasta Puławy, m. Góra Puławska.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 1) Zadanie Nr 1: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , ścieżek rowerowych dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 867,450 km w jednym sezonie na terenie: miasta Puławy, m. Góra Puławska.
Interne Kennung: R6.ST.372.28.2026.sj - Zad 1
Los: LOT-0002
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029-zwalczanie śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 296,000 km w jednym sezonie na terenie: m. Parchatka, m. Bochotnica, m. Końskowola, m. Bronowice
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 1) Zadanie Nr 2: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 296,000 km w jednym sezonie na terenie: m. Parchatka, m. Bochotnica, m. Końskowola, m. Bronowice
Interne Kennung: R6.ST.372.28.2026.sj - Zad 2
Los: LOT-0003
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029-zwalczanie śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 318,575 km w jednym sezonie na terenie: m. Nałęczów, Piotrowice – Skrzyżowanie z DW 830, DW 826
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 2) Zadanie Nr 3: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 318,575 km w jednym sezonie na terenie: m. Nałęczów, Piotrowice – Skrzyżowanie z DW 830, DW 826
Interne Kennung: R6.ST.372.28.2026.sj - Zad 3
Los: LOT-0004
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029-zwalczanie śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 337,050 km w jednym sezonie na terenie na terenie miasta Dęblin, m. Stężyca, m. Ryki, m. Moszczanka
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 3) Zadanie Nr 4: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 337,050 km w jednym sezonie na terenie na terenie miasta Dęblin, m. Stężyca, m. Ryki, m. Moszczanka
Interne Kennung: R6.ST.372.28.2026.sj - Zad 4
Los: LOT-0005
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029-zwalczanie śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 408,550 km w jednym sezonie na terenie.: m. Markuszów, m. Zagrody, m. Garbów, m. Bogucin.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 4) Zadanie Nr 5: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 408,550 km w jednym sezonie na terenie.: m. Markuszów, m. Zagrody, m. Garbów, m. Bogucin.
Interne Kennung: R6.ST.372.28.2026.sj - Zad 5
Los: LOT-0006
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029-zwalczanie śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 273,975 km w jednym sezonie na terenie.: m. Modliborzyce, m. Janów Lubelski, m. Łążek Ordynacki.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 5) Zadanie Nr 6: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 273,975 km w jednym sezonie na terenie.: m. Modliborzyce, m. Janów Lubelski, m. Łążek Ordynacki.
Interne Kennung: R6.ST.372.28.2026.sj - Zad 6
Los: LOT-0007
Titel: RDW Puławy: Usługi zimowego utrzymania chodników 2026/2029-zwalczanie śliskości i odśnieżaniu chodników , ścieżek rowerowych dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 241,025 km w jednym sezonie na terenie: m. Annopol (824), m. Świeciechów (824).
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych na terenie miast i miejscowości położonych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w sezonie zimowym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, w podziale na części: 6) Zadanie Nr 7: Wykonanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu chodników , ścieżek rowerowych dojść do przejść dla pieszych oraz przejść dla pieszych (jezdnie i chodniki na przejściu) w sezonach zimowych 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029 do maksymalnej ilości 241,025 km w jednym sezonie na terenie: m. Annopol (824), m. Świeciechów (824).
Interne Kennung: R6.ST.372.28.2026.sj - Zad 7