420442-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Stavební úpravy západní části 1.NP pavilonu D pro potřeby onkologie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavební úpravy západní části 1.NP pavilonu D pro potřeby onkologie
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve stavebních úpravách západní části 1.NP budovy D v Oblastní nemocnici Trutnov a.s. Stavba (změna stavby) spočívá v dílčích stavebních úpravách v místě západní části v 1.NP budovy D. Budou prováděny dílčí stavební úpravy v místě západní části v 1.NP, kde se v současné době nachází oddělení rehabilitace s vodoléčbou. Pro potřeby přemístění onkologického oddělení bude nutno za pomocí stavebních úprav provést dispoziční změny v zájmovém půdorysu objektu. Větší stavební úpravy budou probíhat v prostoru vodoléčby, kde vznikne místnost ozařovny s ovladovnou a místnost stacionáře.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01/2026/TU