See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa SZCZEPIONEK. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ. 3. Szczepionki stanowiące przedmiot zamówienia należy wycenić w Formularzu/ach asortymentowo – cenowym/ch, stanowiącym/i Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Wykonawca może złożyć ofertę na pakiety dowolnie wybrane przez siebie. 5. Składanie ofert na pojedyncze pozycje w ramach pakietu jest niedopuszczalne. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 575541-2024
Interne Kennung: DZ.282.20.2024.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: 15 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi (bezkomórkowa), adsorbowana o zmniejszonej zawartości antygenów błonicy i krztuśca 0,5ml -zawiesina do wstrzykiwań amp-strzyk 400,00
Interne Kennung: PAKIET 15
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na szczepionek celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0016
Titel: 16 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko cholerze x1 sasz opakowanie 500,00
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: 17 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu - 0,5 ml ampułkostrzykawka dla dorosłych ampułkostrzykawka 300,00
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: 18 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 "Szczepionka przeciw pneumokokom poli sacharydowa, skoniugowana 13-walentna, adsorbowana)" fiolka 40,00
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Szczepionka przeciw meningokokom grup A,C,W i Y skoniugowana. Jedna dawka zawiera 0,5ml :Polisacharyd Neisseria meningitidis grupy A 10 mikrogramów,Polisacharyd Neisseria meningitidis grupy C 10 mikrogramów,Polisacharyd Neisseria meningitidis grupy Y 10 mikrogaramów, polisacharyd Neisseria meningittidis grupy W 10 mikrogramów,skoniugowane z toksoidem tężcowym jako nośnikiem białkowym 55 mikrogramów.Przezroczysty roztwór do wstrzykiwań.Szczepionka przeznaczona dla osób w wieku 12 miesięcy i starszych sztuka 40,00
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Cloxacillinum 1g x 1 fiolka fiolka 4 000,00
Interne Kennung: PAKIET 20
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0021
Titel: 21 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Gancyclovir proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji 500mg x 1 fiolka opakowanie 60,00
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: 22 SUKCESYWNE DOSTAWY SZCZEPIONEK
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Sulfamethoxazolum + trimethoprimum 480mg / 5ml x 10 amp opakowanie 300,00
Interne Kennung: PAKIET 22