2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kompaktora do zagęszczania odpadów wraz z usługami serwisowymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa na podstawie umowy sprzedaży fabrycznie nowego kompaktora do niwelacji i zagęszczania odpadów, wykonanego wyłącznie z nowych części, o masie roboczej 33÷35 Mg, napędzanego silnikiem spalinowym o mocy co najmniej 320 kW, poruszającego się na stalowych uzębionych kołach, wyposażonego w kabinę operatora i lemiesz do pchania odpadów na składowisku, zgodnego ze standardami CE. Oferowany kompaktor nie może być prototypem i musi pochodzić z produkcji seryjnej. Przedmiot zamówienia musi być wykonany w sposób zgodny z przepisami dopuszczającymi do stosowania w Unii Europejskiej i spełniać warunki techniczne określone w przepisach obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej. Nie dopuszcza się maszyny wcześniej wykorzystywanej do celów demonstracyjnych lub noszącej ślady użytkowania. Zakres rzeczowy i finansowy zamówienia obejmuje: a) dostawę kompaktora do siedziby Zamawiającego oraz wykonanie próby eksploatacyjnej, b) przeszkolenie 3 operatorów w zakresie użytkowania dostarczonego kompaktora, c) przekazanie dokumentacji technicznej maszyny oraz dokumentu gwarancyjnego, d) dostawę kompletu zapasowych nakładek zębów wraz z elementami złącznymi lub kompletu zapasowych zębów kompletnych, e) wykonywanie serwisów maszyny w okresie gwarancji. Wymagany rok produkcji 2025. Okres gwarancji na kompaktor: nie mniej niż 48 miesięcy lub 8000 godzin pracy od daty podpisania protokołu odbioru przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43315000 Verdichtungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D/4/PN/2025