2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Accountancydiensten t.b.v. Gilde Opleidingen
Beschreibung: Uitvoeren van accountancydiensten t.b.v. een roc De omvang van de opdracht bestaat uit: • A. Accountantsverklaring bij geconsolideerde jaarrekening. • B. Managementletter na afronding van de interim controle. • C. Accountantsverslag naar aanleiding van de eindejaarscontrole. • D. Controle van de bekostigingsgegevens Middelbaar Beroeps Onderwijs. • E. Specifieke controleopdrachten. • F. Natuurlijke adviesfunctie m.b.t. tot bovenstaande. • G. Specifieke adviesfunctie, Fiscale adviezen (optioneel). • H. Verklaringen ten behoeve van eindafrekeningen van subsidieprojecten.
Interne Kennung: EA202601-RGPS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision