See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samenwerking in de keten
Beschreibung: De Samenwerking in de keten contracten vormen een essentieel onderdeel van de operationele keten van Brabant Water. De werkzaamheden betreffen kritieke activiteiten aan het drinkwaterleidingnet, waarvoor een continue, betrouwbare en direct beschikbare uitvoeringscapaciteit noodzakelijk is.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232100 Nebenarbeiten für Wasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000