2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zestawu spektrometrów mössbauerowskich z osprzętem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zestawu spektrometrów mössbauerowskich z osprzętem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) wykonanie testów oraz przekazanie Zamawiającemu wraz z montażem i uruchomieniem zestawu spektrometrów mössbauerowskich z osprzętem będzie udokumentowane protokołem z ich wykonania, 2) przeprowadzenie minimum 2dniowego szkolenia (z zakresu obsługi spektrometrów mössbauerowskich z osprzętem oraz z opracowania i prezentacji wyników pomiarów) dla minimum 3 pracowników Zamawiającego – na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Szkolenie zostanie potwierdzone zaświadczeniem. 3. Zamawiający wymaga, aby podstawowy instruktaż stanowiskowy w miejscu instalacji dla pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi sprzętu odbył się w dniu dostawy i uruchomienia w terminie uzgodnionym z Zamawiającym. 4. Oferowany zestaw spektrometrów mössbauerowskich z osprzętem musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieregenerowany, niedemonstracyjny. 5. Zestaw spektrometrów mössbauerowskich z osprzętem, będący przedmiotem dostawy, powinien posiadać oznakowanie CE oraz wszelkie wymagane prawem dokumenty warunkujące dopuszczenie do użytkowania. 6. Szczegółowe wymagania przedmiotowe dotyczące opisu zakresu zamówienia i jego realizacji zawarte zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mpclient/search/list/ocds148610d3cd3cdbdba0471db18ecb721f077568
Interne Kennung: AP-26-5d/25/E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001