420708-2026 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Pełnienie funkcji Nadzoru Inwestorskiego (NI) dla zadania inwestycyjnego numer 2021/02, pod nazwą ,,Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo kosztorysowej i Budowa Zespołu Szkół w Łomiankach Dolnych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Nadzoru Inwestorskiego (NI) dla zadania inwestycyjnego numer 2021/02, pod nazwą ,,Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo kosztorysowej i Budowa Zespołu Szkół w Łomiankach Dolnych”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie Nadzoru Inwestorskiego dla zadania pod nazwą Budowa Zespołu Szkół wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Łomiankach Dolnych (Inwestycja) 2. Zamawiający zamierza realizować przedsięwzięcie polegające na budowie Zespołu Szkół wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Łomiankach Dolnych w ramach generalnego wykonawstwa robót po wybraniu firmy Generalnego Wykonawcy (GW) w trybie przetargowym przewidzianym ustawą Prawo Zamówień Publicznych.
Interne KennungRZP.271.26.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001