See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige open overeenkomst (2024-2027) voor de huur van mobiele sanitaire installaties en de uitvoering van de bijhorende diensten op het nationaal grondgebied
Beschreibung: Meerjarige open overeenkomst (2024-2027) voor de huur van mobiele sanitaire installaties en de uitvoering van de bijhorende diensten op het nationaal grondgebied
Interne Kennung: MRMP-I/A-24IA052-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24955000 Chemische Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44411800 Urinale, 45215500 Öffentliche Toiletten