420713-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawy płynów infuzyjnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy płynów infuzyjnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa płynów infuzyjnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego, szczegółowo opisano w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung5/ZP/SZ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Część 1
BeschreibungZakup i dostawy płynów infuzyjnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel2. Część 2
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel3. Część 3
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel4. Część 4
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel5. Część 5
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titel6. Część 6
Interne KennungCzęść 6