2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zrównoważona gospodarka wodna na terenie gminy Olszewo-Borki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń związanych z systemem gospodarki wodnej realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ”Zrównoważona gospodarka wodna na terenie gminy Olszewo-Borki” zgodnie z niniejszą SWZ oraz jej załącznikami. Postępowanie zostało podzielone na trzy części z możliwością złożenia oferty odrębnej dla każdej z części. Do zakresu przedmiotowego zamówienia wchodzi: Część I - Zakup i dostawa studni pomiarowych. Część II – Zakup i dostawa urządzeń bezprzewodowego systemu odczytu wodomierzy Część III – Zakup i dostawa przepływomierzy elektromagnetycznych
Interne Kennung: RIGKiD.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń związanych z systemem gospodarki wodnej realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ”Zrównoważona gospodarka wodna na terenie gminy Olszewo-Borki” zgodnie z niniejszą SWZ oraz jej załącznikami. Postępowanie zostało podzielone na trzy części z możliwością złożenia oferty odrębnej dla każdej z części. Do zakresu przedmiotowego zamówienia wchodzi: Część I - Zakup i dostawa studni pomiarowych.
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 44114220 Betonrohre und -formstücke
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń związanych z systemem gospodarki wodnej realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ”Zrównoważona gospodarka wodna na terenie gminy Olszewo-Borki” zgodnie z niniejszą SWZ oraz jej załącznikami. Postępowanie zostało podzielone na trzy części z możliwością złożenia oferty odrębnej dla każdej z części. Do zakresu przedmiotowego zamówienia wchodzi: Część II – Zakup i dostawa urządzeń bezprzewodowego systemu odczytu wodomierzy
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń związanych z systemem gospodarki wodnej realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ”Zrównoważona gospodarka wodna na terenie gminy Olszewo-Borki” zgodnie z niniejszą SWZ oraz jej załącznikami. Postępowanie zostało podzielone na trzy części z możliwością złożenia oferty odrębnej dla każdej z części. Do zakresu przedmiotowego zamówienia wchodzi: Część III – Zakup i dostawa przepływomierzy elektromagnetycznych
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen