2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty w zakresie bieżącego utrzymania dróg na terenie Miasta Szczecin w zakresie robót nawierzchniowych w latach 2026 -2029
Beschreibung: Roboty w zakresie bieżącego utrzymania dróg na terenie Miasta Szczecin w zakresie robót nawierzchniowych w latach 2026 -2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystane do skrócenia terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001