420723-2026 - Wettbewerb
Belgien – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van een kledinguitgiftesysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van een kledinguitgiftesysteem
BeschreibungDe opdracht omvat zowel een kledinguitgiftesysteem arbeidskledij in de kleedkamers van het personeel (in de kelder van het ziekenhuis, vlak bij de kleedkamers op te stellen op een nieuw in te richten locatie) als een kledinginname- en uitgiftesysteem voor operatiekledij in het operatiekwartier (bij de toegang van de kleedkamers OK op niv 0 nabij rX voor de heren en nabij de toegang van het CDC voor de dames).
Interne Kennung2026-093
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026-093 - 1
Interne Kennung1