420734-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Maschinen – „Denove s.r.o. - Materiálové využití odpadů – Dodávka NIR technologie“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Denove s.r.o. - Materiálové využití odpadů – Dodávka NIR technologie“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka NIR technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • manuál v českém nebo anglickém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung„Denove s.r.o. - Materiálové využití odpadů – Dodávka NIR technologie“