420791-2026 - Wettbewerb
Polen – Heizöl – DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO, Z PODZIAŁEM NA CZTERY ZADANIA.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO, Z PODZIAŁEM NA CZTERY ZADANIA.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych, dla Sekcji Obsługi Infrastruktury z rejonu działania 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku. Olej opałowy lekki powinien spełniać wymagania określone w Polskiej Normie PN-C-96024:2020-12. Szczegóły zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia, w ilościach i terminie wskazanym w planie dostaw. Wszelkie informacje dotyczące zamówienia w SWZ i dokumentach stanowiących jej załączniki.
Interne Kennung: 51/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1:DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DO BEMOWA PISKIEGO, GIŻYCKA I GOŁDAPI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego spełniającego normę PN-C-96024:2020-12. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w zestawieniach cenowych. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku zwiększonego zużycia oleju opałowego na cele ogrzewania budynków (pomieszczeń), potrzeby indywidualne - przygotowanie posiłków, cele sanitarno-higienicznych, potrzeby gospodarczo-technicznych oraz podłączenie nowych obiektów budowlanych przy jednoczesnym zapewnieniu przez dysponenta wyższego stopnia odpowiednich środków finansowych na realizację takiego zamówienia. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego jako prawo opcji. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO DO GOŁDAPI REJON OLECKO (SKOWRONKI 5)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO DO BEMOWA PISKIEGO REJON ORZYSZ (JEDNOSTKA WOJSKOWA)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO DO BEMOWA PISKIEGO REJON EŁK KONIECZKI 19
Interne Kennung: 4