See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz wyposażenia - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a oraz 6 - 11 do SWZ
Interne Kennung: ZP.261.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i instalację sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W ramach projektu realizowane są równolegle zaawansowane prace budowlano-remontowe. Dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń ujętych w poszczególnych częściach zamówienia są ściśle uzależnione od postępu prac budowlanych. Dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń są możliwe wyłącznie po zakończeniu określonych etapów robót budowlanych i dostosowaniu pomieszczeń do wymagań technicznych instalowanego sprzętu. Jednocześnie na rynku obserwuje się wydłużone terminy realizacji dostaw sprzętu medycznego. Sytuacja ta wynika z kumulacji projektów inwestycyjnych realizowanych przez podmioty lecznicze w ramach programów finansowanych ze środków unijnych. Wydłużone terminy produkcji, dostaw oraz instalacji urządzeń stanowią okoliczność obiektywną i niezależną od Zamawiającego, istotnie wpływającą na ryzyko niedotrzymania terminu realizacji projektu. Opisane powyżej okoliczności wykreowały obiektywną i niezależną od Zamawiającego pilną potrzebę udzielenia zamówienia, uniemożliwiając zastosowanie standardowych terminów składania ofert. Skrócenie terminu jest konieczne, aby umożliwić sprawne przeprowadzenie postępowania i wybór wykonawcy w czasie pozwalającym na terminową realizację projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193120 Rollstühle, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33167000 OP-Beleuchtung, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33194110 Infusionspumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparatura do fizykoterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury do fizykoterapii - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 6 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt do kinezyterapii i rehabilitacji ruchowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do kinezyterapii i rehabilitacji ruchowej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 7 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33158400 Anlage für mechanische Therapie
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt zabiegowy i oświetlenie zabiegowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu zabiegowego i oświetlenia zabiegowego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 8 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0004
Titel: Centrala monitorująca z 2 kardiomonitorami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa centrali monitorującej z 2 kardiomonitorami - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 9 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0005
Titel: Pompy infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomp infuzyjnych - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 10 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0006
Titel: Ssak chirurgiczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ssaka chirurgicznego- szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 11 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: Metalowa szafka medyczna z przeszkleniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa metalowej szafki medycznej z przeszkleniem - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0008
Titel: Wózek inwalidzki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka inwalidzkiego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33193120 Rollstühle
Los: LOT-0009
Titel: Wózek-wanna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka-wanna - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0010
Titel: Leżanka medyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leżanki medycznej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Krzesło medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzesła medycznego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Taboret medyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa taboretu medycznego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Szafa medyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szafy medycznej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Leżanki medyczne z otworem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leżanki medycznej z otworem - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Leżanka medyczna na kółkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leżanki medycznej na kółkach - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 15