2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICC-Mutatiesignalering, -kartering en -verwerking 2025-2027
Beschreibung: De opdracht betreft het signaleren van topografische mutaties in gemeenten en enkele waterschapsgebieden, door het vergelijken van actuele luchtfoto’s met de luchtfoto’s van vorig jaar en/of met de van toepassing zijnde actuele kaartbestanden. Een aantal deelnemende organisaties wil de gesignaleerde mutaties ook laten karteren en/of de mutaties laten inwerken in de BGT (direct laten aanleveren aan SVB-BGT) en/of landmeetkundig laten opnemen in enkele actualiseringsrondes. Voor deze opdracht wordt een objectgerichte mutatiesignalering en/of kartering gevraagd, conform de visie van de samenhangende objectregistratie voor de basisregistraties. Het projectgebied omvat de oppervlakten van verschillende gemeenten en regionale overheden, waaroinder waterschappen in het naderingsverkeersleidingsgebied (TMA) van Schiphol, in deze aanbesteding aangeduid als 'Regio Schiphol'. De opdracht bestaat uit de projectgebieden van 20 gemeenten en 1 waterschappen met een totale opervalkte van ca. 1300 km2
Interne Kennung: 225012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71222100 Kartierung städtischer Gebiete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele project
Beschreibung: Dit project bestaat uit één (1) perceel De omvang is het gehele project, zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan onder voorwaarden worden verlengd.