2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van een elektromagnetisch navigatietoestel voor NKO FESS-toepassingen
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een overeenkomst voor de levering van 1 elektromagnetisch navigatietoestel met toebehoren, inclusief onderhoudscontract, en verbruiksgoederen. De Ondernemer is verantwoordelijk voor het leveren, plaatsen en de indienststelling van het toestel. De Ondernemer staat in voor de opleiding ter plaatse van zowel de gebruikers als de technici.
Interne Kennung: PPP0QX-313/5209/AZSINTMARIA/2025-018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2025-018_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33158100 Elektromagnetische Anlage