See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH CZ. III – MATERIAŁY OPATRUNKOWE I WYROBY Z WŁÓKNINY
Beschreibung: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego produktów leczniczych pn.: „DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH CZ. III – MATERIAŁY OPATRUNKOWE I WYROBY Z WŁÓKNINY”, szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 21 części dalej zwane: „Pakietami” szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (pakiet) stanowi: Pakiet nr 1 – opatrunki z gazy, wata Pakiet nr 2 – opaski gipsowe, podkłady pod gips Pakiet nr 3 – plastry, plastry z opatrunkiem Pakiet nr 4 – kompresy gazowe niejałowe Pakiet nr 5 – kompresy gazowe jałowe Pakiet nr 6 – plastry z opatrunkiem sterylne Pakiet nr 7 – folie chirurgiczne Pakiet nr 8 – folie chirurgiczne ze środkiem antybakteryjnym Pakiet nr 9 - pieluchomajtki Pakiet nr 10 – opatrunki hemostatyczne Pakiet nr 11 – waciki neurochirurgiczne Pakiet nr 12 – plastry do mocowania Pakiet nr 13 – plastry do wkłuć, wkłuć centralnych Pakiet nr 14 – opatrunki specjalistyczne Pakiet nr 15 – opatrunki ze srebrem, opatrunki oczyszczające rany Pakiet nr 16 – opatrunki hemostatyczne z fibrynogenem i trombiną ludzką Pakiet nr 17 – kompresy jałowe z nitką rtg Pakiet nr 18 – opatrunki specjalistyczne z technologią LC Pakiet nr 19 – opatrunki hydrokoloidowe Pakiet nr 20 – spodenki dla pacjenta Pakiet nr 21 – prześcieradła nieprzemakalne. 4. Części (pakiety) nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone. 5. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. 6. Zamawiający nie ogranicza liczby części, w zakresie których wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ, tj. załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). 8. Miejscem dostawy i rozładunku jest: - Apteka Szpitalna S.P. Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej ul. Bytomska 62 41-940 Piekary Śl lub magazyn zamiejscowy Apteki Szpitalnej S.P. Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej zlokalizowany w Kochcicach ul. Zamkowa 3.
Interne Kennung: ZP.270-27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – opatrunki z gazy, wata
Beschreibung: Pakiet nr 1 – opatrunki z gazy, wata
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – opaski gipsowe, podkłady pod gips
Beschreibung: Pakiet nr 2 – opaski gipsowe, podkłady pod gips
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – plastry, plastry z opatrunkiem
Beschreibung: Pakiet nr 3 – plastry, plastry z opatrunkiem
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – kompresy gazowe niejałowe
Beschreibung: Pakiet nr 4 – kompresy gazowe niejałowe
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – kompresy gazowe jałowe
Beschreibung: Pakiet nr 5 – kompresy gazowe jałowe
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – plastry z opatrunkiem sterylne
Beschreibung: Pakiet nr 6 – plastry z opatrunkiem sterylne
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – folie chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 7 – folie chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – folie chirurgiczne ze środkiem antybakteryjnym
Beschreibung: Pakiet nr 8 – folie chirurgiczne ze środkiem antybakteryjnym
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - pieluchomajtki
Beschreibung: Pakiet nr 9 - pieluchomajtki
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – opatrunki hemostatyczne
Beschreibung: Pakiet nr 10 – opatrunki hemostatyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – waciki neurochirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 11 – waciki neurochirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – plastry do mocowania
Beschreibung: Pakiet nr 12 – plastry do mocowania
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – plastry do wkłuć, wkłuć centralnych
Beschreibung: Pakiet nr 13 – plastry do wkłuć, wkłuć centralnych
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Pakiet nr 14 – opatrunki specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – opatrunki ze srebrem, opatrunki oczyszczające rany
Beschreibung: Pakiet nr 15 – opatrunki ze srebrem, opatrunki oczyszczające rany
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – opatrunki hemostatyczne z fibrynogenem i trombiną ludzką
Beschreibung: Pakiet nr 16 – opatrunki hemostatyczne z fibrynogenem i trombiną ludzką
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – kompresy jałowe z nitką rtg
Beschreibung: Pakiet nr 17 – kompresy jałowe z nitką rtg
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – opatrunki specjalistyczne z technologią LC
Beschreibung: Pakiet nr 18 – opatrunki specjalistyczne z technologią LC
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – opatrunki hydrokoloidowe
Beschreibung: Pakiet nr 19 – opatrunki hydrokoloidowe
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – spodenki dla pacjenta
Beschreibung: Pakiet nr 20 – spodenki dla pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – prześcieradła nieprzemakalne
Beschreibung: Pakiet nr 21 – prześcieradła nieprzemakalne
Interne Kennung: Pakiet nr 21