420815-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften – Poskytování služeb zprostředkování karetních transakcí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb zprostředkování karetních transakcí
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění služby akceptace elektronických plateb jízdného bankovními platebními kartami, a to s využitím stávajících technických prostředků ve vlastnictví zadavatele a smluvních dopravců ODIS, k jejichž využití je zadavatel na základě smluvního vztahu. Dodavatel tento požadavek jako integrátor a tvůrce SW systému s využitím služeb své partnerské banky (tj. institucí s příslušným oprávněním poskytovat na území České republiky bankovní služby) zprostředkuje a na vlastní náklady v rozsahu sjednaném smlouvou zajistí implementaci funkcí plateb jízdného bankovními platebními kartami do systému, zajistí s bankou dostatečně pro tento účel způsobilou službu zúčtování plateb jízdného hrazeného bankovními platebními kartami a zajistit poukazování těchto plateb od cestujících bankou na účet, který bude u banky zřízen zadavateli. Tento zřízený účet bude bezplatný, tzn. nebudou zadavateli za jeho použití ve vztahu k předmětu zakázky účtovány jakékoli poplatky. Poplatky karetním společnostem jsou součástí odměny vybraného dodavatele, tzn. nebudou zadavateli účtovány samostatně.
Interne KennungPoskytování služeb zprostředkování karetních transakcí
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72319000 Datenbereitstellung
5. Los
LosLOT-0001