420818-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit – Centrální zajištění činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrální zajištění činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – DNS
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v platném znění a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS dle § 141 zákona. Zadavatel předpokládá, že bude zadávat veřejné zakázky v DNS podle aktuálních potřeb centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů, tj. v předem neurčených a nepravidelných intervalech.
Interne KennungZZVZ/0019/26
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel tímto zadávacím řízením zavede DNS ve smyslu § 138 zákona, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 zákona.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie I. BOZP dopravní stavby
Interne KennungKategorie I.
LosLOT-0002
TitelKategorie II. BOZP pozemní stavby
Interne KennungKategorie II.