2. Verfahren
Verfahren
Titel: afsluiten van de volgende verzekeringscontracten : personenverzekeringen, verzekeringen materiële schade, verzekeringen aansprakelijkheid en verzekeringen auto voor gemeente, OCMW, AGB en Lokale politie Middelkerke voor de periode 2027-2030
Beschreibung: afsluiten van de volgende verzekeringscontracten : personenverzekeringen, verzekeringen materiële schade, verzekeringen aansprakelijkheid en verzekeringen auto voor gemeente, OCMW, AGB en Lokale politie Middelkerke voor de periode 2027-2030
Interne Kennung: 2026/AN/0014
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/AN/0014 - 1
Beschreibung: personenverzekering
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/AN/0014 - 2
Beschreibung: materiële schade
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026/AN/0014 - 3
Beschreibung: aansprakelijkheid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026/AN/0014 - 4
Beschreibung: autoverzekeringen
Interne Kennung: 4