See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa niestandardowego zestawu komputerowego (15 zestawów) do pracowni studenckiej TLS-ForestLab.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego zestawu komputerowego (15 zestawów) do pracowni studenckiej TLS-ForestLab. dla Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 i 1A
Interne Kennung: EZ-p.26.1.3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa niestandardowego zestawu komputerowego (15 zestawów) do pracowni studenckiej TLS-ForestLab. dla Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu