420935-2025 - Ergebnis
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – VTH-Software omgevingsdienst
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VTH-Software omgevingsdienst
Beschreibung: Omgevingsdienst Groningen is voornemens een Opdracht te verstrekken voor de verwerving van haar VTH-software. Omgevingsdienst Groningen wenst een zo integraal mogelijke ICT-oplossing voor VTH via een openbare Europese aanbesteding in de markt te zetten. Het bodem- en plafondbedrag voor de Total Costs of Usage betreffen respectievelijk € 1.400.000 exclusief BTW en € 3.300.000 exclusief BTW. Daarnaast wordt het tarief voor Algemene consultancy/dienstverlening gevraagd, rekening houdend met een fictieve uren afname van 3.000 uren.
Interne Kennung: ODG.VTH-systeem-202503
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de contractduur