See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Administrativní zajištění věcných břemen vč. zajištění souvisejících geodetických služeb
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník zastupovat zadavatele při uzavírání a případně sjednávání smluv o zřízení věsného břemene dle § 25 odst. 4 a § 59 odst. 2 energetického zákona včetně zajištění souvisejících geodetckých prací pro vyhotovení geometrických plánů a vypořádání těchto smluv. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 34001-2019
Interne Kennung: Administrativní zajištění věcných břemen vč. zajištění souvisejících geodetických služeb
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - regionální správa Brno
Interne Kennung: Část 1 - regionální správa Brno
Los: LOT-0008
Titel: Část 8 - regionální správa České Budějovice
Interne Kennung: Část 8 - regionální správa České Budějovice
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 - regionální správa Znojmo
Interne Kennung: Část 7 - regionální správa Znojmo
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - regionální správa Otrokovice
Interne Kennung: Část 6 - regionální správa Otrokovice
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - regionální správa Nové Město na Moravě
Interne Kennung: Část 5 - regionální správa Nové Město na Moravě
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - regionální správa Prostějov
Interne Kennung: Část 4 - regionální správa Prostějov
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - regionální správa Jihlava
Interne Kennung: Část 3 - regionální správa Jihlava
Los: LOT-0009
Titel: Část 9 - regionální správa Jindřichův Hradec
Interne Kennung: Část 9 - regionální správa Jindřichův Hradec
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - regionální správa Hodonín
Interne Kennung: Část 2 - regionální správa Hodonín
Los: LOT-0011
Titel: Část 11 - regionální správa Tábor
Interne Kennung: Část 11 - regionální správa Tábor
Los: LOT-0010
Titel: Část 10 - regionální správa Písek
Interne Kennung: Část 10 - regionální správa Písek
Los: LOT-0012
Titel: Část 12 - regionální správa PLYN
Interne Kennung: Část 12 - regionální správa PLYN