420951-2026 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – ZŠ a MŠO Ostrčilova, PO – dočasný výdej stravy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ a MŠO Ostrčilova, PO – dočasný výdej stravy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka gastrovybavení a úprava stávající tělocvičny a přilehlých místností za účelem jejich využití jako dočasné výdejny dovážené stravy (s předpokládanou kapacitou až 400 vydaných obědů denně) včetně následné demontáže a uvedení prostor do původního stavu. Dočasný výdej stravy bude zajišťován po dobu realizace celkové rekonstrukce a nástavby objektu školní jídelny a kuchyně Základní a mateřské školy Ostrava, Ostrčilova 10, PO. Veřejná zakázka bude realizována ve dvou etapách: I. etapa Předmětem I. etapy je dodávka a instalace potřebného gastrozařízení (včetně zajištění servisních služeb a provedení povinných revizí po dobu trvání záruční lhůty), provedení stavebních úprav stávající tělocvičny a přilehlých prostor, nezbytných úprav zdravotně technických instalací (ZTI) a elektroinstalace. II. etapa Po dokončení celkové rekonstrukce a nástavby objektu školní jídelny a kuchyně bude provedena demontáž dodaného gastrozařízení, odvoz zařízení na místo určené objednatelem (a to v okruhu max. 10 km) a uvedení dotčených prostor do původního stavu odpovídajícího jejich využití jako tělocvičny a souvisejících prostor. Realizace bude probíhat částečně za provozu školského zařízení.
Interne Kennung01/2026/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
LosLOT-0001