420955-2025 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – Uitgebreide Gevaren (Brand)verzekering Hogeschool Inholland
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide Gevaren (Brand)verzekering Hogeschool Inholland
Beschreibung: Het betreft een Uitgebreide Gevaren (Brand)verzekering op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van Hogeschool Inholland. De Objectspecificatie geeft een duidelijk beeld van de aard en omvang van deze Opdracht. Het doel van de aanbestedingsprocedure is om te komen tot een nieuwe verzekeringsovereenkomst met één of meerdere verzekeraars. 1
Interne Kennung: M.000736
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Er is geen sprake van percelen - het betreft één opdracht.
Beschreibung: Het betreft een Uitgebreide Gevaren (Brand)verzekering op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van Hogeschool Inholland. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 36 maanden (van 1-7-2025 tot 1-7-2028).