2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova vozového parku elektrobusy
Beschreibung: Předmětem nadlimitní veřejné zakázky „Obnova vozového parku elektrobusy“ je dodávka nových městských nízkopodlažních elektrobusů na zajištění dopravní obslužnosti na území měst Zlín a Otrokovice a uzavření smlouvy o zajištění záručního, mimozáručního a pozáručního servisu, kterou se dodavatel zaváže poskytovat zadavateli záruční, mimozáruční i pozáruční služby ve vztahu k elektrobusům dodaným dle obchodních podmínek - kupní smlouvy. Elektrobusy musí splňovat technické podmínky stanovené v technické specifikaci uvedené v příloze č. 1 ZD – Soupis požadavků na dodávku elektrobusů. Předmětem dodávky jsou výhradně nové elektrobusy – nemůže se jednat o rekonstruované (repasované, modernizované) či použité elektrobusy – zadavatel nepřipouští, aby předmětem dodávky byl elektrobus, kterým byla již zajišťována přeprava cestujících. Dodávka elektrobusů bude rozdělena na etapy, a to podle dotačních titulů, které budou na financování dodávaných elektrobusů použity. 1. etapa dodávky – dodání 7 krátkých (solo) elektrobusů s délkou 11,5 až 12,5 m a obsaditelností min. 70 cestujícími; bude zahájena ihned po nabytí účinnosti smlouvy. 2. etapa dodávky – dodání až 12 krátkých (solo) elektrobusů s délkou 11,5 až 12,5 m a obsaditelností min. 70 cestujícími; bude zahájena na základě písemných výzev zadavatele za podmínky poskytnutí dotace na nákup elektrobusů.
Interne Kennung: ELEKTROBUSY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 a § 158 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V zadávací dokumentaci a ve smlouvě