2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na zajištění nákupu mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významných sportovních a kulturních akcí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění nákupu mediálního prostoru a marketingového plnění, prezentace loga zadavatele, online prezentace, onsite prezentace a získání audiovizuálního obsahu včetně licenčních práv a dalšího marketingového plnění na významných sportovních či kulturních akcích, které se konají na území České republiky. Předmětem veřejné zakázky může být rovněž poskytnutí obsahových materiálů (foto, video) včetně licencí, poskytnutí práv veřejně známé osobnosti, apod.
Interne Kennung: VZ/2024/310/13
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup mediálního prostoru v rámci významné kulturní akce – hudební festival – klasická hudba
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je nákup mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významné kulturní akce – hudební festival –klasická hudba s mezinárodní účastí a mezinárodním zásahem. Minimální požadovaná návštěvnost akce vycházející z předchozích ročníků doložená prodejem vstupenek či jiným relevantním způsobem v roce 2026 bude více jak 10 000. Cílem je dosáhnout optimálního mezinárodního mediálního zásahu na různých trzích, s ohledem na komunikaci jednotlivých produktů cestovního ruchu, zejména pak aktivního turismu.
Interne Kennung: VZ/2026/400/24