421064-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy położonych na terenie Gminy Zwierzyniec
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy położonych na terenie Gminy Zwierzyniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i nieruchomości mieszanej, na której zamieszkują mieszkańcy oraz są prowadzone usługi hotelarskie, nieruchomości na której nie zamieszkują mieszkańcy, a są świadczone usługi hotelarskie, domków letniskowych, położonych na terenie gminy Zwierzyniec, w okresie od 01.07.2025 r. do 31.12.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 347943-2025
Interne Kennung: GKI-V.2710.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. KLAUZULA ZATRUDNIENIA. 2.1. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: - koordynowanie zadań Wykonawcy w zakresie realizacji zamówienia, w szczególności nadzór nad właściwą realizacją usługi, - obsługa bieżąca zgłoszeń mieszkańców, w szczególności bieżąca aktualizacja wykazu obsługiwanych nieruchomości oraz pojemników, sporządzanie sprawozdań i rozliczeń. (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane będą samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci samozatrudnienia jako podwykonawcy) 2.2. Szczegółowy sposób dokumentowania zatrudnienia ww. osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, rodzaju czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia zawarte są w Projekcie Umowy. 3. Zamawiający, zgodnie z § 2 ust. 1 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie(dalej „Rozporządzenie”) zaleca podpisywanie dokumentów PDF formatem PAdES. Dodatkowo informuje, że: 1) pliki podpisane przy pomocy podpisu zewnętrznego XAdES należy załączać wraz z plikiem podpisu, 2) formularz oferty podpisany przy użyciu podpisu zewnętrznego XAdES należy dodać w jeden z poniższych sposobów: a) z poziomu zakładki „Moje pliki” w miejscu do dodania pliku oferty należy umieścić plik, który był podpisywany, a plik z podpisem należy dodać oddzielnie jako załącznik, b) spakować jako plik oferty i plik z podpisem do paczki „zip” i dołączyć z poziomu zakładki „Moje pliki” w miejscu do dodania pliku oferty. 4. Zgodnie z art. 67 ustawy Pzp., Zamawiający podaje wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy: 1) dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 1 Mb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć ram min. 3 GB RAM, procesor 1500 MHz lub lepszy, jeden z systemów operacyjnych Linux Kernel 4.0, Windows 7 i MacOS 10.12 – lub nowsze wersje; 3) zainstalowana przeglądarka internetowa w najnowszej wersji: Firefox, Chrome, Opera, 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program do obsługi formatów .pdf np. Acrobat Reader, 6) dopuszczalne formaty przesłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB to: png, jpg, jpeg, gif, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, odt, ods, odp, odf, pdf, zip, 7zip, txt, ath, xml, dwg, xades, tar, 7z, eml, msg 7) informacja odnośnie do kodowania i czasu odbioru danych: a) plik załączony przez wykonawcę na portalu i zapisany nie jest widoczny dla Zamawiającego, ponieważ w systemie występuje jako plik zaszyfrowany, b) jako czas złożenia oferty przez portal pzp przyjmuje się moment otrzymania żądania przez serwer po kliknięcia w opcję „Złóż ofertę”. Czas jest prezentowany w (hh:mm:ss) zgodnie ze strefą czasową ustawioną na komputerze. 8) czas serwera jest synchronizowany z czasem udostępnionym przez Główny Urząd Miar. 5. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 6. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1557), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 7. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Wykonawca jest zobowiązany wykonywać zamówienie przez okres 18 miesięcy począwszy od 01.07.2025 r do 31.12.2026 r. 9. Informacje dotyczące Ochrony Danych Osobowych zawiera Rozdział 22 SWZ. 10. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 11. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i nieruchomości mieszanej, na której zamieszkują mieszkańcy oraz są prowadzone usługi hotelarskie, nieruchomości na której nie zamieszkują mieszkańcy, a są świadczone usługi hotelarskie, domków letniskowych, położonych na terenie gminy Zwierzyniec, w okresie od 01.07.2025 r. do 31.12.2026 r. 2. Zamówienie obejmuje następujące zadania: 1) Zadanie 1 - obsługa nieruchomości i obsługa usług dodatkowych, 2) Zadanie 2 - wyposażenie nieruchomości w pojemniki lub worki do selektywnej zbiórki odpadów, 3) Zadanie 3 - obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych i punktów przyjmowania leków przeterminowanych, 4) Zadanie 4 - obsługa zbiórki odpadów wielkogabarytowych. 3. Przewidywana ilość odebranych oraz zagospodarowanych odpadów komunalnych tj. ilość Mg odpadów, jaką Wykonawca zobowiązany jest odebrać w okresie realizacji zamówienia wyniesie ok. 2040,78 Mg. 4. Stosownie do treści art. 433 pkt. 4) ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że minimalna wartość świadczenia wynosi 60% wynagrodzenia umownego brutto wskazanego w § 9 ust. 1 Projektu umowy. 5. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa (Załącznik nr 1 do SWZ) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – dalej „SOPZ” oraz Projekt umowy stanowiący (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: GKI-V.2710.6.2025.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden