421064-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Projektová dokumentace pro stavební povolení, zadávací dokumentace a zajištění souvisejících činností - Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektová dokumentace pro stavební povolení, zadávací dokumentace a zajištění souvisejících činností - Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě
BeschreibungProjektová dokumentace pro stavební povolení, zadávací dokumentace a zajištění souvisejících činností - Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě
Interne KennungS/ŘVC/015/P/SoD/2018
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001