421067-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme – Nákup licenčního práva, datový sklad SAS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup licenčního práva, datový sklad SAS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování oprávnění k výkonu práva užít níže uvedené produkty společnosti SAS Institute Inc. na základě licence nebo podlicence pro produkční a testovací prostředí datového skladu a manažerského informačního systému zadavatele na technologii SAS Viya 4.0, včetně zajištění jejich technické podpory a poskytování aktualizací. Jedná se o tyto produkty SAS: 1. SAS Visual Machine Learning on Viya 2. SAS Visual Statistics on Viya 3. SAS Studio Analyst on Viya (dále společně jen „software SAS“) Zadavatel požaduje dodat k softwaru SAS níže uvedené licence/podlicence, na základě kterých bude oprávněn užívat software SAS v období od 1. 11. 2025 do 31. 10. 2029. Licence k softwaru SAS®: -Licence SAS Visual Machine Learning on Viya (2 Authorized Users) pro jedno produkční a další tři testovací prostředí -Licence SAS Visual Statistics on Viya (10 Authorized Users, obsahuje i SAS Visual Analytics on Viya) pro jedno produkční a další tři testovací prostředí -Licence SAS Studio Analyst on Viya (15 Authorized Users) pro jedno produkční a další tři testovací prostředí
Interne Kennung25_ZAKÁZKA/19
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001