See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Powyższe placówki zostały podzielone na 10 tras. Wykaz tras z placówkami stanowią załączniki do SWZ.
Interne Kennung: RZP.271.224.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 1
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 2
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9B do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 3
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9C do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 4
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9D do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 5
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9E do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 6
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9F do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 7
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9G do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 8
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9H do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 9
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9I do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2025/2026 tj. od 01 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. - część 10
Beschreibung: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych w których dzieci realizują obowiązek szkolny i obowiązek nauki. Dzieci i uczniowie są dowożone z miejsca zamieszkania do placówek w Chorzowie i do placówek poza miasto. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9J do SWZ.