2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Multifunctionals
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van Multifunctionals voor de locaties van Optimus en Invitare. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2024/0626RN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) maal twaalf (12) maanden