See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i modernizacja segmentu do recyklingu szkła o linię do suszenia i wstępnej segregacji mechanicznej odpadów szkła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa i modernizacja segmentu do recyklingu szkła o linię do suszenia i wstępnej segregacji mechanicznej odpadów szkła” dla Łużyckiego Centrum Recyklingu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Marszowie.
Vorherige Bekanntmachung: 424198-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AS.ŁCR.271.9.2024