421182-2026 - Wettbewerb
Polen – Äthylalkohol – P.19.2026.Zakup i dostawa środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelP.19.2026.Zakup i dostawa środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
BeschreibungZakup i dostawa środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24322510 Äthylalkohol
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Preparaty dezynfekcyjne do myjni Poradni Endoskopowej
BeschreibungCzęść nr 1: Preparaty dezynfekcyjne do myjni Poradni Endoskopowej
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Preparaty dezynfekcyjne do myjni dezynfektora w Poradni Endoskopowej
BeschreibungCzęść nr 2: Preparaty dezynfekcyjne do myjni dezynfektora w Poradni Endoskopowej
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Preparaty dezynfekcyjne do powierzchni i sprzętu medycznego
BeschreibungCzęść nr 3: Preparaty dezynfekcyjne do powierzchni i sprzętu medycznego
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4: Alkohol do użycia w Poradni Gastroenterologicznej, Poradni Gruźlicy i Laboratorium Mikrobiologicznym
BeschreibungCzęść nr 4: Alkohol do użycia w Poradni Gastroenterologicznej, Poradni Gruźlicy i Laboratorium Mikrobiologicznym
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Preparaty dezynfekcyjne do zastosowania w stomatologii
BeschreibungCzęść nr 5: Preparaty dezynfekcyjne do zastosowania w stomatologii
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6: Preparaty dezynfekcyjne do zastosowania w Centralnej Sterylizatorni
BeschreibungCzęść nr 6: Preparaty dezynfekcyjne do zastosowania w Centralnej Sterylizatorni
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7: Środek dezynfekcyjny w postaci roztworu kwasu podchlorawego do dezynfekcji powierzchni
BeschreibungCzęść nr 7: Środek dezynfekcyjny w postaci roztworu kwasu podchlorawego do dezynfekcji powierzchni