2. Verfahren
Verfahren
Titel: iRvN - Software Reseller
Beschreibung: Het doorleveren van alle vrij in de markt verkrijgbare softwarelicenties en/of aan software gerelateerde dienstverlening welke on-premises en/of als internetdiensten afgenomen kunnen worden, het verstrekken van real time inzicht in aangeschafte producten en diensten en advisering m.b.t. verdere optimalisatie en kostenverlaging. Verdere specificering van de opdracht is opgenomen in het Programma van Eisen. De maximale waarde van deze Raamovereenkomst is vastgesteld op €20.040.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen, Zie leidraad.
Interne Kennung: 1