2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31218494 Ex ante aankondiging voorgenomen gunning BACI Macrozoöbenthos 2027-2028
Beschreibung: Uitvoering van de monitoring van macrozoöbenthos in 2027/2028 tbv de BACI-studie binnen het programma Zand uit Zee van RWS. De werkzaamheden omvatten o.m.: • veldwerk bestaande uit bemonstering van de zeebodem op vooraf vastgestelde locaties; • laboratoriumanalyse van macrozoöbenthos, w.o. determinatie van soorten en biomassa-bepalingen; • verwerking, validatie en oplevering van datasets conform Rijkswaterstaat-standaarden; • rapportage van de onderzoeksresultaten. De monitoring maakt onderdeel uit van een meerjarige BACI-studie naar de ontwikkeling van benthosgemeenschappen in en rond zandwingebieden op de Noordzee en vormt een verplicht onderdeel van de ontgrondingenvergunning voor het MEP Zand uit Zee. Ivm de aard van de werkzaamheden, maritieme omgeving en de daaraan verbonden veiligheidsrisico's is effectieve communicatie in de Nederlandse taal essentieel voor een veilige, doelmatige en kwalitatief verantwoorde uitvoering van de opdracht. (Conform Art. 2.32 lid 1 b sub 2 AW 2012) zie het veld m.b.t. de nadere omschrijving
Interne Kennung: 31218494
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73112000 Meeresforschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71900000 Labordienste, 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 31218494 Ex ante aankondiging genomen gunning BACI Macrozoöbenthos 2027-2028
Interne Kennung: 1