See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości na terenie nieruchomości pozostającej w trwałym zarządzie Ministerstwa Klimatu i Środowiska w Warszawie przy ul. Wawelskiej 52/54 wraz z bezpośrednim otoczeniem budynku (II części): Część I: Usługa sprzątania wewnątrz budynku; Część II: Sprzątanie terenu zewnętrznego
Beschreibung: Utrzymanie czystości na terenie nieruchomości pozostającej w trwałym zarządzie Ministerstwa Klimatu i Środowiska w Warszawie przy ul. Wawelskiej 52/54 wraz z bezpośrednim otoczeniem budynku (II części): Część I: Usługa sprzątania wewnątrz budynku; Część II: Sprzątanie terenu zewnętrznego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Usługa sprzątania wewnątrz budynku;
Beschreibung: Usługa sprzątania wewnątrz budynku;
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Sprzątanie terenu zewnętrznego.
Beschreibung: Sprzątanie terenu zewnętrznego.
Haupteinstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung