See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 122 500 Mg z podziałem na zadania w następujący sposób: Zadanie 1 - zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg, Zadanie 2 - zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg, Zadanie 3 - zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg, Zadanie 4 - zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg, Zadanie 5 - zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg, Zadanie 6 - zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 20 000 Mg, Zadanie 7 - zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 20 000 Mg, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i/lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 277 ze zm.). Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy oraz w Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: RZP.27.20.2026.KD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 15 01 06 w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 1: 8 250 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1_RZP.27.20.2026.KD
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 15 01 06 w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 2: 8 250 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2_RZP.27.20.2026.KD
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 15 01 06 w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 3: 8 250 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3_RZP.27.20.2026.KD
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 15 01 07 w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 4: 8 250 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4_RZP.27.20.2026.KD
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 15 01 07 w planowanej ilości maksymalnej 16 500 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 5: 8 250 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5_RZP.27.20.2026.KD
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 20 000 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 15 01 01 w planowanej ilości maksymalnej 20 000 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 6: 10 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 6_RZP.27.20.2026.KD
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 20 000 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z grupy 15, pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 15 01 01 w planowanej ilości maksymalnej 20 000 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 7: 10 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 7_RZP.27.20.2026.KD