2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu pożarniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego, tj.: 1) Motopompy szlamowe o wydajności min 1200 l/min – 10 szt. 2) Motopompy szlamowe o wydajności min 1600 l/min – 16 szt. 3) Pompy szlamowe zanurzeniowe elektryczne - 3 szt. 4) Motopompy pływające – 17 szt. 5) Pompy do wody czystej o wydajności min 1153 l/min – 5 szt. 6) Agregaty prądotwórcze trójfazowe – 3 szt. 7) Radiotelefony przenośne – 84 szt. 8) Radiotelefony przewoźne – 2 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu ratowniczego (motopompy, pompy i agregaty)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części A jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu pożarniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego, tj.: 1) Motopompy szlamowe o wydajności min 1200 l/min – 10 szt. 2) Motopompy szlamowe o wydajności min 1600 l/min – 16 szt. 3) Pompy szlamowe zanurzeniowe elektryczne - 3 szt. 4) Motopompy pływające – 17 szt. 5) Pompy do wody czystej o wydajności min 1153 l/min – 5 szt. 6) Agregaty prądotwórcze trójfazowe – 3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa radiotelefonów przenośnych i przewoźnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części B jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu pożarniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego, tj.: 1) Radiotelefony przenośne – 84 szt. 2) Radiotelefony przewoźne – 2 szt.
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone