2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem na potrzeby rozbudowy ośrodków przetwarzania danych MRPiPS
Beschreibung: Numeracja zgodna z SWZ: 3.1. Przedmiotem umowy jest dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem, na którą składają się: a) 24 szt. serwerów wraz z licencjami; b) 2 szt. macierzy; c) 4 szt. switchy FC. 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) wraz z załącznikami. Informacje na temat minimalnych parametrów technicznych zamawianego urządzenia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Umowy, stanowi załącznik nr 1 do PPU. 3.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia procedury testowej jeśli zaoferowane przez Wykonawcę licencje oprogramowania będą budziły wątpliwości. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zweryfikowania funkcjonalności, wydajności i kompatybilności zaoferowanego oprogramowania pod względem posiadania przez oprogramowanie wszystkich cech i funkcjonalności określonych w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy, (stanowiącego załącznik nr 1 do PPU). Wykonawca zapewni asystę techniczną Zamawiającemu lub podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego w celu dokonania implementacji oprogramowania w posiadanym przez Zamawiającego środowisku w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania od Zamawiającego wezwania do dostarczenia testowej wersji zaproponowanego oprogramowania do siedziby Zamawiającego oraz jego instalacji na wskazanych zasobach Zamawiającego. Dodatkowo w przypadku błędnego działania środowiska po instalacji oprogramowania Wykonawca zobowiązany będzie na własny koszt przywrócić środowisko do stanu poprawnego funkcjonowania, a w przypadku braku takiej możliwości do stanu pierwotnego.
Vorherige Bekanntmachung: 365797-2025
Interne Kennung: BDG-V.2711.9.2025.MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Numeracja zgodna z SWZ dostępnej na platformie zakupowej dostępnej na stronie: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/209618/notice/public/details 2.1. Przekazanie dokumentów elektronicznych, w tym ofert oraz oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy, tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej zwanego JEDZ) następuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z wymogami określonymi „rozporządzeniu w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji”. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/ 2.2. Ofertę oraz JEDZ składa się w formie elektronicznej tj. dokumentu podpisanego za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, natomiast inne dokumenty składa się w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym – przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie, składane na formularzu JEDZ powinny zostać złożone w formie elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa powyżej. 2.3. Złożenie oferty odbywa się poprzez: 2.3.1. dodanie w sekcji „Przygotowanie oferty” w podsekcji „Dokumenty do oferty” i wybranie docelowych plików, które mają zostać wczytane, poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku”, wskazanych w pkt 2.3.2 SWZ – podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby uprawnione. 2.3.2. załączenie na Platformie następujących oświadczeń i dokumentów w postaci plików (w sekcji „Przygotowanie oferty" w podsekcji „Dokumenty do oferty”, dodaje się załączniki poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku” oraz wybranie docelowego pliku, który ma zostać wczytany): 2.3.2.1. druku Formularza Ofertowego (FO), którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ; 2.3.2.2. oryginału dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium w formie innej niż pieniądzu – dokument potwierdzający wniesienie wadium musi zostać załączony do oferty na Platformie w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/ upoważnione do reprezentowania wystawcy dokumentu (gwaranta), w formie dopuszczalnej zgodnie z art. 97 ust. 7 ustawy; 2.3.2.3. oryginału JEDZ w postaci dokumentu elektronicznego – szczegółowe zasady wypełniania JEDZ zostały określone w pkt. 2.4 i w pkt. 8.1-8.4 SWZ; 2.3.2.4. dokumentu (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy (forma pełnomocnictwa została wskazana w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ) – w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowaną w dokumencie rejestrowym wykonawcy; 2.3.2.5. w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt 1.3.1 SWZ: a) pełnomocnictwa, o którym mowa w pkt 1.3.1 ppkt 2 SWZ; b) oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni wykonawcy. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ; 2.3.2.6. przedmiotowych środków dowodowych w postaci: a) Szczegółowego Opisu Przedmiotu Umowy (SOPU) – sporządzonego wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do PPU. SOPU służy do oceny spełnienia zgodności oferowanego urządzenia z wymaganymi parametrami technicznymi, które są zawarte kolumnie „Opis wymagań minimalnych” (w załączniku nr 1 PPU). W SOPU należy wskazać producenta i model oferowanego urządzenia oraz Wypełnić kolumnę nr 4 w zakresie zgodności oferowanego urządzenia z minimalnymi wymaganiami. Przedmiotowe środki dowodowe dotyczące zaoferowanych serwerów: b) Wynik testu SPECrate2017_int_base dostępny na stronie internetowej www.spec.org. c) Dokument potwierdzający, że zasilacze są zgodne ze standardem co najmniej 80 Plus Silver. d) Deklaracja zgodności CE. e) Dokument potwierdzający, że oferowany serwer znajduje się na liście Windows Server Catalog oraz posiada status „Certified for Windows” dla systemów Microsoft Windows Server Datacenter 2019, 2022. f) Dokument potwierdzający, że oferowany serwer znajduje się na liście kompatybilności HCL VMware i jest kompatybilny z VMware ESXi 8.0. g) Dokument, potwierdzający że, firma serwisująca posiada certyfikat ISO 9001:2000 na świadczenie usług serwisowych. h) Dokument, potwierdzający że, firma serwisująca posiada autoryzację producenta sprzętu. i) Oświadczenie wykonawcy, że dostarczony sprzęt, będzie pochodził z autoryzowanego kanału sprzedaży producenta na rynek polski lub Unii Europe Przedmiotowe środki dowodowe dotyczące zaoferowanych macierzy: j) Dokument potwierdzający, że zasilacze są zgodne ze standardem co najmniej 80 Plus Silver. k) Deklaracja zgodności CE. l) Dokument potwierdzający, że firma serwisująca posiada certyfikat ISO 9001:2000 na świadczenie usług serwisowych. m) Dokument potwierdzający, że firma serwisująca posiada autoryzację producenta sprzętu. n) Oświadczenie wykonawcy, że dostarczony sprzęt, będzie pochodził z autoryzowanego kanału sprzedaży producenta na rynek polski lub Unii Europejskiej. Przedmiotowe środki dowodowe dotyczące zaoferowanych switchy FC: o) Dokument potwierdzający, że zasilacze są zgodne ze standardem co najmniej 80 Plus Silver p) Dokument potwierdzający, że firma serwisująca posiada certyfikat ISO 9001:2000 na świadczenie usług serwisowych. q) Dokument potwierdzający, że firma serwisująca posiada autoryzację producenta sprzętu. r) Deklaracja zgodności CE. s) Oświadczenie wykonawcy, że dostarczony sprzęt, będzie pochodził z autoryzowanego kanału sprzedaży producenta na rynek polski lub Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48820000 Server