See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: het wassen van ramen
Beschreibung: De aanbestedende overheid kiest ervoor om een langdurige en duurzame samenwerking aan te gaan, rekening houdend met de beste prijs-kwaliteitsverhouding. Op elk van de locaties dient het volgende te worden uitgevoerd: - Alle gevelglas aan beide zijden; - Alle koepels aan beide zijden; - Alle lichtstraten aan beide zijden; - Alle sasdeuren aan beide zijden; - Alle muren in glasdalen aan beide zijden; - Alle vensterpanelen aan buitenzijde; - Alle separatieglas. Er geldt een uitzondering voor de garagepoorten bij de brandweer: deze dienen ook te worden gereinigd aan beide zijden. Het wassen van het vensterglas omvat het wassen en zemen van het raamwerk, zowel aan de binnenzijde als aan de buitenzijde van het gebouw incl. raamlijsten en kozijnen, lichtstraten, sasdeuren, muren in glasdalen, koepels. Aan de buitenkant dienen ook de vensterpanelen aan de buitenzijde schoongemaakt te worden. De opdracht is opgedeeld in volgende 7 percelen: - Perceel 1: Administratieve gebouwen - Perceel 2: Stedelijke Basisscholen - Perceel 3: Stedelijk Kunstonderwijs - Perceel 4: Vrijetijdsgebouwen - Perceel 5: Gebouwen Welzijn - Perceel 6: De Spil vzw - Perceel 7: Het Portaal vzw Elk perceel kan 5 maal verlengd worden.
Interne Kennung: PPP07I-2833/5296/FAC/012 W2411 377
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 ADMINISTRATIEVE GEBOUWEN
Beschreibung: Stadhuis (site Archief) Stadhuis Zuidstraat 17 Stedelijke Ateliers Brandweer Politiepost + toezichtslokaal Bushokjes Stationsplein Wijkantenne Ter Posterie Stadhuis, historisch gedeelte, excl. Glazen dak Stadhuis, back-office gelijkvloers, administratie Stadhuis, glazen dak in het atrium Stadhuis, kunstwerk in het atrium Stadhuis, back-office verdiep kelder+1+2+3+4, administratie Stadhuis, separatieglas Op afroep
Interne Kennung: FAC/012 W2411 377_1
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 STEDELIJKE BASISSCHOLEN
Beschreibung: Stedelijke Basisschool De Brug Stedelijke Basisschool De Octopus Stedelijke Basisschool De Vlieger Op afroep
Interne Kennung: FAC/012 W2411 377_2
Los: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3 STEDELIJK KUNSTONDERWIJS
Beschreibung: SASK Leenstraat 14 STAP Beveren SASK - STAP Onze Kinderen STAP Hoofdafdeling STAP St Vedastus STAP Spillebad STAP Kokelaarstraat Op afroep
Interne Kennung: FAC/012 W2411 377_3
Los: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4 VRIJETIJDSGEBOUWEN
Beschreibung: TRAX 1 en TRAX 2 Kerelsplein OCAR Sportcomplex Schiervelde Sportcomplex Expohallen Sportcomplex Beveren Sportcomplex Sportstadion Sportcomplex Onze Kinderen Galerie Blomme Koers Op afroep
Interne Kennung: FAC/012 W2411 377_4
Los: LOT-0005
Titel: PERCEEL 5 GEBOUWEN WELZIJN
Beschreibung: RSL op Post Nachtopvang De Plekke Site De Munt Welzijnshuis (Gasthuisstraat 10) Op afroep
Interne Kennung: FAC/012 W2411 377_5
Los: LOT-0006
Titel: PERCEEL 6 DE SPIL
Beschreibung: De Spil Op afroep
Interne Kennung: FAC/012 W2411 377_6
Los: LOT-0007
Titel: PERCEEL 7 HET PORTAAL
Beschreibung: Het kenniscentrum ARhus (het Portaal) Antenne Beveren Antenne Rumbeke Antenne Gitsestraat Op afroep
Interne Kennung: FAC/012 W2411 377_7