2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla urządzeń hydrotechnicznych na terenie nadleśnictwa Bolewice wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dotyczącej obiektów małej retencji w leśnictwach Grudna i Osetna Młyn. Całość zamówienia składa się z dwóch zadań. Dla każdego zadania należy przygotować odrębną dokumentację projektowo kosztorysową. Zadanie nr 1 – Budowa zastawki w leśnictwie Osetna Młyn Zadanie nr 2 – Budowa zastawki w leśnictwie Osetna Młyn wraz ze zbiornikiem retencyjnym w leśnictwie Grudna Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia [Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach (SWZ)].
Interne Kennung: NA.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dotyczącej obiektów małej retencji w leśnictwach Grudna i Osetna Młyn. Całość zamówienia składa się z dwóch zadań. Dla każdego zadania należy przygotować odrębną dokumentację projektowo kosztorysową. Zadanie nr 1 – Budowa zastawki w leśnictwie Osetna Młyn Zadanie nr 2 – Budowa zastawki w leśnictwie Osetna Młyn wraz ze zbiornikiem retencyjnym w leśnictwie Grudna Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.