2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa na okres 48 miesięcy supermikroskopu do chirurgii rekonstrukcyjnej, limfatycznej i plastycznej wraz z systemem obrazowania fluorescencyjnego w bliskiej podczerwieni
Beschreibung: Dzierżawa na okres 48 miesięcy supermikroskopu do chirurgii rekonstrukcyjnej, limfatycznej i plastycznej wraz z systemem obrazowania fluorescencyjnego w bliskiej podczerwieni szczegółowo określona w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 3, wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 oraz warunkach granicznych stanowiących załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: 436/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001