421467-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
BeschreibungZakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w ramach zadań (1-24)
Vorherige Bekanntmachung235421-2026
Interne KennungSpr. 470 ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39512000 Bettwäsche, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 – Kardiomonitory oraz centrala
BeschreibungZadanie nr 7 – Kardiomonitory oraz centrala
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 – Monitor funkcji życiowych oraz pulsoksymetr
BeschreibungZadanie nr 8 – Monitor funkcji życiowych oraz pulsoksymetr
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 – System do kompresji klatki piersiowej oraz wideolaryngoskop
BeschreibungZadanie nr 9 – System do kompresji klatki piersiowej oraz wideolaryngoskop
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 – Głowica do aparatu USG
BeschreibungZadanie nr 10 – Głowica do aparatu USG
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 – Echokardiograf
BeschreibungZadanie nr 11 – Echokardiograf
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 – Aparat USG przenośny oraz echokardiograf
BeschreibungZadanie nr 12 – Aparat USG przenośny oraz echokardiograf
Interne Kennung12
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14 – Cieplarka do leków i płynów medycznych
BeschreibungZadanie nr 14 – Cieplarka do leków i płynów medycznych
Interne Kennung14
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 23 – Szafa medyczna na głowice
BeschreibungZadanie nr 23 – Szafa medyczna na głowice
Interne Kennung23
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke