42149-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Letnie i zimowe utrzymanie powierzchni utwardzonych na obszarze SSE EURO-PARK Mielec w latach 2025-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLetnie i zimowe utrzymanie powierzchni utwardzonych na obszarze SSE EURO-PARK Mielec w latach 2025-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu porządku i czystości terenów utwardzonych w postaci dróg, chodników, parkingów, placów i ciągów pieszo-komunikacyjnych wraz z ich zimowym i letnim utrzymaniem oraz pozimowym oczyszczeniem w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC w Mielcu.
Vorherige Bekanntmachung671089-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu porządku i czystości terenów utwardzonych w postaci dróg, chodników, parkingów, placów i ciągów pieszo-komunikacyjnych wraz z ich zimowym i letnim utrzymaniem oraz pozimowym oczyszczeniem w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC w Mielcu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w Opisie przedmiotu umowy, stanowiącym Załącznik Nr 3 do Wzoru umowy, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen