421494-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bau von Freizeitheimen – JAVNO-ZASEBNO PARTNERSTVO ZA IZVEDBO PROJEKTA UREDITEV TURISTIČNO REKREACIJSKEGA CENTRA NA BAJERJIH V VERDU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: JAVNO-ZASEBNO PARTNERSTVO ZA IZVEDBO PROJEKTA UREDITEV TURISTIČNO REKREACIJSKEGA CENTRA NA BAJERJIH V VERDU
Beschreibung: Predmet javno-zasebnega partnerstva je izvedba projekta ureditev turistično rekreacijskega centra na Bajerjih v Verdu, ki skladno z Odlokom o občinskem podrobnem prostorskem načrtu za ureditev turistično rekreacijskega centra na Bajerjih v Verdu (Naš časopis, št. 506/22) zajema: a) Izvedbo (prenovo ali gradnjo prizidkov ali novogradnjo) objektov, parkirišča za avtodome in pripadajoče zunanje ureditve v prostorski enoti P1; b) Izvedbo objektov in pripadajoče zunanje ureditve v prostorski enoti P2; c) Izvedbo javnega parkirišča in javnih sanitarij namenjenega za obiskovalce v prostorski enoti P4.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Koncedent bo koncesionarja izbral v postopku javnega razpisa, ki se bo vodil kot konkurenčni dialog.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212172 Bau von Freizeitheimen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 493003
Haupteinstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen